Ako úspešne podnikať na internete?

Prednáška podnikateľky Moniky Jakubeczovej Podnikanie na internete sa zrealizuje v priestoroch Zemplínskej knižnice v Trebišove, 11. decembra 2013 v čase o 9.00 hodine.

jak1Monika Jakubeczová vykonáva poradensko-konzultačnú činnosť v oblasti internet marketingu a venuje sa koučovaniu, terapiám ako i tvorbe webstránok. Pri tvorbe webov neponúka len samotnú výkonnú prácu realizácie webovej stránky, ale sa zameriava aj na poradenstvo. To je podľa jej slov kľúčový moment pri začatí vytvárania projektu nad stránkou. Klient má síce isté predstavy, ale samotný tvorca webu by mal mať vedomosti o aktuálnych potrebách a nepísaných pravidlách internetu. A v tomto momente nastupuje príslušné poradenstvo.

Pre pani Jakubeczovú je každý klient osobnosť a každá webová stránka je „žijúci“ predajca. Za obdobie venovania sa tejto problematike a čerpajúc zo všetkých svojich doterajších skúseností ponúka konzultácie v týchto oblastiach:

jak 3Webové stránky (návrh, príprava, marketing, zvyšovanie návštevnosti)

-Internet marketing (SEO, Linkbuilding, ďalšie nástroje efektívnej webovej prezentácie)

-Franchise podnikanie

-V čom podnikať, ako začať podnikať na internete

-Pomoc ženám pri začatí online podnikania v rámci projektu E-ženy (E-zeny.sk)

Popritom pani Jakubeczová lieči, odovzdáva odkazy od anjelov a udržiava si zdravú rovnováhu medzi duchovným a materiálnym životom. Vydala tri motivačné cédečká a napísala elektronickú knihu o online marketingu.

jak 2

Jedinečnú možnosť stretnúť úspešnú podnikateľku a koučku a osobne sa jej opýtať na to, čo vás v súvislosti s podnikaním zaujíma, budete mať Trebišove už túto stredu.

podnikanie na internete - pozvánka1

Tento článok si prečítalo 2 145 ľudí