FUTBAL: Na čele Plechotice a Veľké Trakany

TREBIŠOV. Výsledky futbalových súťaží ObFZ Trebišov.

DSC_1075

I. trieda – Sever, 9. kolo:

Plechotice – Z. Teplica 3:1, G: Sokol, Rusnák, Rudľai vl. – Dudič
Z. Hradište – N. Ruskov 2:1, G: Nináč P., Koš – Bažalík
Roma Sečovce – Slivník 0:2, G: Horváth J., Kotos I.
Niž. Žipov – Kysta 5:1, G: Tamáš 2, Dandáš, Parizek, Iľko – Bodnár
Kuzmice – Vojčice 3:3, G: Pastor, Geňo, Mačaj Ľ. – Tokár 2, Schaffer
Michaľany B Čerhov – Trebišov B Milhostov 2:2, G: Albert P., Hrivňák – Bodis vl., Staš

1. Plechotice    9    7    1    1    22:7    22
2. Z. Teplica    9    6    1    2    24:10    19
3. N. Ruskov    9    6    1    2    23:9    19
4. R. Sečovce    9    5    0    4    20:13    15
5. Z. Hradište    9    4    3    2    17:18    15
6. Kuzmice    9    4    2    3    22:17    14
7. Vojčice    9    3    2    4    14:13    11
8. Michaľany B    9    3    2    4    18:21    11
9. Trebišov B    9    2    4    3    17:21    10
10. Slivník    9    2    2    5    6:13    8
11. Niž. Žipov    9    1    1    7    10:24    4
12. Kysta    9    1    1    7    11:38    4

I. trieda – Juh, 9. kolo:

Svätuše – Biel (H neprišli)
Streda n/B – M. Horeš 1:3, G: Belász – Kováč Z. 2, Bacskai Z.,
Rad – V. Trakany 0:1, G: Koncz L.
Kr. Chlmec B – Leles 1:0, G: Kádár M.
Somotor – Boľ 5:1, G: Szücs R. 2, Mulidráň, Nagy A., Leczo – Bálint

1. V. Trakany    8    6    1    1    28:12    19
2. M. Horeš    8    6    0    2    25:16    18
3. Boľ    9    5    2    2    24:15    17
4. Boťany    8    4    3    1    25:11    15
5. Leles    8    3    2    3    18:13    11
6. Kr. Chlmec B    8    3    2    3    11:11    11
7. Somotor    8    3    1    4    18:17    10
8. Svätuše    7    1    4    2    9:12    7
9. Rad    8    2    1    5    7:10    7
10. Streda n/B    8    2    1    5    5:15    7
11. Biel    8    0    1    7    8:46    1

II. trieda – Sever, 8. kolo: Michaľany C Veľaty – Hraň 3:2, Z. Jastrabie – Dvorianky 4:4.

1. Dvorianky    6    4    2    0    16:6    14
2. Hraň    7    3    1    3    13:16    10
3. Sečovce B    6    2    2    2    8:11    8
4. Z. Jastrabie    7    2    1    4    18:16    7
5. Michaľany C    6    1    2    3    7:13    5

II. trieda – Juh, 6. kolo: M. Kamenec – Vojka 7:0, V. Kamenec – Pribeník 4:0, Slov. N. Mesto – Čierna n/T 1:4.

1. Čierna n/T    6    6    0    0    31:2    18
2. V. Kamenec    5    2    1    2    10:10    7
3. Sv. Mária    5    2    1    2    9:12    7
4. M. Kamenec    5    2    0    3    13:7    6
5. Slov. N. Mesto    5    2    0    3    6:11    6
6. Pribeník    5    1    1    3    6:18    4
7. Vojka    5    1    1    3    5:20    4

Tento článok si prečítalo 1 124 ľudí