FUTBAL: Kysta dostala v Zemplínskom Hradišti “kanára”

TREBIŠOV. Futbalové súťaže ObFZ Trebišov pokračovali ďalším kolom.

DSC_1075

 

I. trieda – Sever 7. kolo:

Kuzmice – Michaľany B 2:4, G: Maďoran, Geňo (11 m) – Kassay 2, Novák 2,
Roma Sečovce – Vojčice 3:0, G: Prašil 2, Krišta,
Nový Ruskov – Z. Teplica 2:1, G: Potočník, Mizia (vl.), Malčický,
Plechotice – Slivník 1:0, G: Rusnák,
Z. Hradište – Kysta 6:0, G: Kováč, Ščúr 2, Kaplár 3,
Niž. Žipov – Trebišov B 2:2, G: Beňo, Dandáš – Černák, Rusnák.

2. Z. Teplica    7    5    1    1    18:5    16
3. Plechotice    7    5    1    1    17:5    16
4. Kuzmice    7    4    1    2    17:11    13
5. R. Sečovce    7    4    0    3    13:10    12
6. Z. Hradište    7    3    2    2    14:16    11
7. Michaľany B    7    3    1    3    14:14    10
8. Vojčice    7    2    1    4    6:10    7
9. Trebišov B    7    1    3    3    12:17    6
10. Slivník    7    1    1    5    3:12    4
11. Kysta    7    1    1    5    9:26    4
12. N. Žipov    7    0    1    6    5:18    1

Juh 7. kolo:

Somotor – Boťany 2:2, G: Szücs, Nagy – Kači 2,
M. Horeš – Biel 7:1, G: Feke 2, Tóth 3, Bacskai, Papp – Balogh,
Svätuše – V. Trakany 2:2, G: Baba, Horňák – Nagy, Kočiš,
Streda n/B – Leles 0:0,
Rad – Boľ 1:2, G: Kastély – Bálint (11 m), Čintala.

1. Boľ    7    4    2    1    22:10    14
2. V. Trakany    6    4    1    1    23:12    13
3. Boťany    7    3    3    1    18:11    12
4. M. Horeš    6    4        2    19:14    12
5. Leles    6    2    2    2    16:12    8
6. Kr. Chlmec B    6    2    2    2    10:10    8
7. Rad    6    2    1    3     7:7    7
8. Svätuše    6    1    4    1    8:9    7
9. Somotor    7    2    1    413:16    7
10. Streda n/B    6    2    1    3    4:8    7
11. Biel    7    0    1    6    8:39    1

II. trieda Sever – 6. kolo: Z. Jastrabie – Sečovce B Dargov 7:1, Dvorianky – Hraň 7:0.

1. Dvorianky    5    4    1    0    12:2    13
2. Hraň    5    2    1    2    7:11    7
3. Z. Jastrabie    5    2    0    3    12:8    6
4. Sečovce B    5    1    2    2    5:11    5
5. Michaľany C    4    0    2    2    4:8    2

II. trieda Juh – 4. kolo: Sv. Mária – Pribeník 4:2, M. Kamenec – Čierna n/T 1:2, V. Kamenec – Slov. N. Mesto hostia nepricestovali.

1. Čierna n/T    4    4    0    0    22:1    12
2. Sv. Mária    4    2    1    1    8:10    7
3. Slov. N. Mesto    3    2    0    1    5:4    6
4. M. Kamenec    3    1    0    2    5:5    3
5. V. Kamenec    2    0    1    1    3:5    1
6. Pribeník    3    0    1    2    4:13    1
7. Vojka    3    0    1    2    3:12    1

Tento článok si prečítalo 920 ľudí