Plesová sezóna začala…

tanečníci1Čas plesov, bálov a zábavy je tu. Uplynulý víkend sa v historickej budove Slovenského národného divadla uskutočnil 14. ročník Plesu v opere, ktorý slávnostne otvoril na Slovensku plesovú sezónu roka 2014. Toto podujatie je považované za  najprestížnejšiu udalosť v roku. Možno s menšou pompéznosťou, avšak nepochybne s veľkou chuťou zabaviť sa a prežiť príjemný večer na tanečnom parkete v spoločnosti priateľov, môžu aj Trebišovčania.

O štyri týždne, 8. februára 2014, sa predvedú dámy, po boku svojich partnerov, v zaujímavých róbach na X. Reprezentačnom plese nohejbalistov. Jeho usporiadateľom je Nohejbalový klub NK 99 Trebišov. Tanečné spoločenské podujatie odštartuje o 19.00 hodine v priestoroch hotela Zemplín v Trebišove.

Celý večer až do ranných hodín bude účastníkom plesu do tanca hrať a spievať skupina GAMMA. Hosťom tohtoročného plesu bude známy ľudový rozprávač Jožko Jožka. Počas plesu si môžu všetci prítomní, s výnimkou organizátorov, zakúpiť tombolové lístky, zapojiť sa tak do tomboly, v ktorej sa vyžrebujú víťazi hodnotných cien.

 

nohejbal

tanečníci 2

 

Tento článok si prečítalo 3 419 ľudí