Láááska je s nami stále. Nielen v deň zamilovaných

Láááska… čo všetko to slovo znamená? Čo všetko s ňou človek dokáže, v čo všetko verí a čím všetkým ho napĺňa? Odpoveď je jasná každému. Nielen na sv. Valentína.

V Trebišove sa odohrá príbeh lásky. Tej lásky, ktorá je niečím, kvôli čomu sa oplatí ostať nažive. Dej vynikajúcej komédie je sústredený na moste. Ide o miesto, z ktorého ľudia mávajú nutkanie skočiť a ukončiť tak svoje trápenie. Presne na takom moste dochádza k stretnutiu 2 mužov – úspešného a spokojného MILTA a večne nešťastného smoliara – HARRYHO, chystajúceho sa práve skoncovať so životom. Z ich náhodného stretnutia sa rozvinie komický dialóg o úspechu, kariére, šťastí, ale aj nešťastí a smole. A samozrejme o láske. Veď keď už nič iné, tak je to láska, ktorá nás dokáže udržať pri živote. To je tá motivácia, ktorou sa podarí Miltovi odhovoriť Harryho od skoku. LÁSKA!

On sám je stále tak zamilovaný, ako v prvý deň po svadbe. Smola je, že mu manželka nechce povoliť rozvod. Aby sa Harrymu uvoľnila cesta novým životom, dohodí mu MILT vlastnú manželku ELLEN.

A opäť Most. Po čase sa na ňom stretávajú bývalí manželia Milt a Ellen. Je ich život teraz naozaj lepší? Čo keby sa predsa len k sebe vrátili? V ich „šťastí“ im stojí jediná prekážka – nešťastník Harry, ktorému Milt kedysi na moste zabránil skočiť. Čo keby mu tak teraz k tomu skoku pomohol?

Ako sa vyvinie spleť medziľudských vzťahov, posilnených bláznovstvom, ktoré protagonisti avizujú, sa dozviete 28. februára 2014 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska o 19.00 hodine.

V hlavných rolách sa vám predstavia Martin Mňahončák, Marek Majeský a Lenka Barilíková, ktorú alternuje Lucia Lapišáková; pod režisérskym vedením Michala Spišáka. Autorom komédie je Murray Schisgal.

Lístky si v predpredaji stále môžete zakúpiť  v pokladni Mestského úradu v Trebišove. Cena lístka je 11 eur.

laskaplagat opravený

Tento článok si prečítalo 1 876 ľudí