Inšpiratívnu výstavu svadobných fotografii otvoria v trebišovskom múzeu

Po ukončení slnečných letných týždňov chystajú v trebišovskom Múzeu a Kultúrnom centre južného Zemplína ďalšie krásne výstavy. Vernisáž prvej z nich sa uskutoční budúcu stredu, 24. septembra 2014, so začiatkom o 17.00 hodine. Autorom výstavy Svadba v objektíve je Trebišovčan, Rastislav Jílek.

Mgr. Rastislav Jílek sa po ukončení štúdia na  Univerzite P. J. Šafárika v Košiciach ako aj pôsobení v štátnej správe, začal naplno venovať fotografovaniu a videoprodukcii. Od roku 1997 aktívne pôsobí aj ako DJ na mnohých kultúrno-spoločenských akciách. Toto multižánrové pôsobenie spojil do služieb spoločnosti jilekproduction s.r.o., kde klienti nájdu širokú paletu kvalitných služieb, takpovediac pod jednou strechou a ušitú na mieru každého zákazníka.

Návštevníkom trebišovského kaštieľa sa najbližší mesiac predstaví súborom svadobných fotografii z nedávneho obdobia, ktoré boli zhotovené na rôznych zaujímavých miestach. Autor rád hľadá nové lokácie, limity profesionálnej techniky, rovnako i možnosti postprodukcie. Ako sám hovorí: „Všetku prácu robím tak, ako by som to robil pre seba. Len vtedy môžete dosiahnuť maximálny výsledok a spokojnosť klientov!“ Fotovýstava potrvá vo výstavnom priestore AMBIT do 17. októbra 2014.

jilek

Tento článok si prečítalo 1 784 ľudí