Anjelské pohladenie dostanete v našej knižnici

Zemplínska knižnica v Trebišove ponúka svojim čitateľom, v tomto predvianočnom čase, Anjelské pohladenie. Takýto názov nesie beseda spojená s autogramiádou spisovateľky Moniky Jakubeczovej, ktorá sa uskutoční 10. decembra 2013 o 16.30 hodine.

jakub 1Monika Jakubeczová je autorkou knihy “Prebudili ma anjeli”. Čo o sebe a svojom živote prezradila spisovateľka, ktorá zavíta do Trebišova?

Aktivity, ktorým sa počas dlhých rokov venovala pani Jakubeczová a ktoré s láskou vykonáva i v súčasnosti, vôbec nesúvisia s odborom, ktorý vyštudovala. Roky jej spoločnosť na univerzite robila chémia. Život sa ale postaral o zmenu jej smerovania. Hneď prvý rok práce v chemickom závode sa stretla s osobou, ktorá ju vtiahla do sveta obchodovania. Už vtedy vedela, že chémia bude v jej živote len otázka času…

jakub 4Zamestnania menila pomerne často. Hľadala sa. Akonáhle sa totiž osamostatnila a stala sa podnikateľkou, cítila, ako by sa nebo rozostúpilo a začali na ňu padať skvelé podnikateľské príležitosti. Už rok po odchode zo zamestnania založila „eseróčku“, pomocou ktorej sa jej darilo vytvárať portál pre záujemcov o franchise koncepcie.

jakub 2Keďže pani Jakubeczová nadobudla bohaté skúsenosti z oblasti marketingovej práce na svojich online podnikaniach, začala tvoriť webové stránky pre klientov, organizovať semináre a workshopy. Dodnes vykonáva poradensko-konzultačnú činnosť v tejto sfére. Vďaka týmto znalostiam dokázala vytvoriť produkt RIM balík, aplikovateľný pre slovenský a český trh.  RIM balík je komplexná pomoc pre tých ľudí, ktorí chcú mať efektívnu webovú stránku.

Minulý rok priniesol niekdajšej chemičke nové výzvy. Výsledkom toho bolo to, že sa začala venovať terapiám a koučovaniu. Pre prácu s ľuďmi v oblasti duchovnej pomoci získala skúsenosti vlastnou cestou poznania, no nápomocnými jej boli aj rôzne školenia, semináre a kurzy.

jakub 5

Monika Jakubeczová je popri spomínaných činnostiach aj zakladateľkou Občianskeho združenia E-ženy, ktoré je bohaté na postupy a rady ako začať podnikať z domu, ako využiť internet na spustenie vlastného podnikania, a pri tom nezanedbať rodinu.

jakub 3Rok 2013 je pre pani Jakubeczovú prelomový v oblasti literárnej činnosti. Počas úspešného pracovného a spokojného rodinného života sa u nej zrazu objavilo neutíchajúce nutkanie čítať knihy s ezoterickou tematikou. Na ich podnet začala meditovať a tak do jej života v tej chvíli začali vstupovať anjeli. Podľa jej vlastných slov sa s ňou diali nevysvetliteľné veci, bola dezorientovaná, no postupne pochopila a spoznala duchovný svet. „Viete si predstaviť, aké šoky som prežívala, keďže som sa o duchovné veci dovtedy nezaujímala?“.

Učili ju priamo anjeli a dodnes ju sprevádzajú. Spoznala, čo je jej poslaním a následne sa jej život zmenil. Vo svojej knihe  Prebudili ma anjeli” opisuje skutočný príbeh ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. Čitateľom v nej ponúka svoju spoveď o duchovnom prebudení. Týmto osobným príbehom autorka odovzdáva odkaz od anjelov.

Beseda bude spojená s otvorením expozície obrazov “ANJELI”z dielne výtvarnej tvorby Janky Hrádkovej.  

Anjelské pohladenie_pozvánka

Tento článok si prečítalo 1 806 ľudí