Neopakovateľný koncert Lucky Bílej v našom meste!

imagesNajznámejšia diva pop-music, muzikálová speváčka, herečka Lucie Bílá je už dobrých pár rokov absolútne najpopulárnejšou speváčkou a osobnosťou vôbec. Vďaka svojmu mimoriadnemu talentu, humoru, bezprostrednému vystupovaniu, ale i zmyslu pre pomoc tým, ktorí ju skutočne potrebujú, sa zaraďuje medzi najpopulárnejšie a najobľúbenejšie osobnosti nielen Česka a Slovenska. Je mnohonásobnou držiteľkou prestížnych ocenení – televíznych cien TýTý, Českého slávika, Zlatého Otta, Cien akadémie populárnej hudby (Gramy), Ceny Thálie a mnohých ďalších významných ocenení.

lucka b

Aj tento rok sa vydala Lucie Bílá na svoje predvianočné turné, počas ktorého navštívi niekoľko miest naprieč celou Českou a Slovenskou republikou.

Turné BÍLÉ VÁNOCE,  obsahuje celkovo 19 koncertov, začína 26. novembra v Znojmě a svoju koncertnú šnúru ukončí pred Štedrým dňom v Litoměřicích. Práve 28. novembra majú jedinečnú a neopakovateľnú možnosť zažiť nezabudnuteľné Biele Vianoce Zemplínčania v Mestskej športovej hale v Trebišove. Podujatie sa uskutoční 28. novembra 2013 o 19.00 hodine pod záštitou primátora mesta Trebišov Mariána Kolesára.

lucindex

Repertoár koncertu je prispôsobený adventnému obdobiu a zaznejú  na ňom najmä piesne z multiplatinového  vianočného albumu BÍLÉ VÁNOCE Lucie Bílej. Svetoznámu speváčku budú doprevádzať orchester Petra Maláska, spevácky zbor a vianočným slovom koncert uvedie rímskokatolícky kňaz P. Zbigniew Czendlik.

Hosťom tour BÍLÉ VÁNOCE Lucky Bílej bude spevák KAMIL STŘIHAVKA.

„Našla som si skvelého hosťa. Tento rok so mnou pôjde na celé turné naozajstní  „Ježíšek“, vlastne Ježiško muzikálový. Jeho Jesus Christ Superstar je pre mňa niečím nezabudnuteľným. Teším sa na neho a som presvedčená, že mojou voľbou budú nadšení i naši diváci”. Lucie Bílá

images.jpgLB

bl

Tento článok si prečítalo 1 973 ľudí