FUTBAL: Nový Ruskov stratil vedenie

TREBIŠOV. Výsledky futbalových súťaží ObFZ Trebišov.

DSC_1075

I. trieda – Sever, 8. kolo:

Z. Teplica – Michaľany B Čerhov 5:2, G: Mačura 3, Babjak, Drotár, Bajus – Albert (11 m)
Trebišov B Milhostov – Kuzmice 3:2, G: Kučera 2, Jarabek – Nináč, Geňo
Vojčice – Niž. Žipov 5:0, G: Tokár 3, Bajus, Barila
Kysta – Roma Sečovce 1:7, G: Dušička – J. Farbár 2, M. Krišta 2, E. Adam, T. Muľar, M. Balog
Slivník – Z. Hradište 1:1, G: Imričko Mat. – Kičinko
Nový Ruskov – Plechotice 1:2, G: Štepánek – M. Rusnák, Sokol

1. Z. Teplica    8    6    1    1    23:7    19
2. N. Ruskov    8    6    1    1    22:7    19
3. Plechotice    8    6    1    1    19:6    19
4. R. Sečovce    8    5    0    3    20:11    15
5. Kuzmice    8    4    1    3    19:14    13
6. Z. Hradište    8    3    3    2    15:17    12
7. Vojčice    8    3    1    4    11:10    10
8. Michaľany B    8    3    1    4    16:19    10
9. Trebišov B    8    2    3    3    15:19    9
10. Slivník    8    1    2    5    4:13    5
11. Kysta    8    1    1    6    10:33    4
12. N. Žipov    8    0    1    7    5:23    1

I. trieda – Juh, 8. kolo:

Biel – Boťany 0:7, G: L. Molnár 3, P. Pekárik 2, D. Kači 2
Boľ – Kr. Chlmec B 1:0, G: Glovický, Leles – Rad 2:0, G: Cs. Varga 2
V. Trakany – Streda n/B 4:0, G: Z. Kočiš 2, N. Nagy, Grešš
M. Horeš – Svätuše 3:1, G: Kiš Berta, E. Kováč, Z. Tóth – R. Horňák

1. Boľ    8    5    2    1    23:10    17
2. V. Trakany    7    5    1    1    27:12    16
3. Boťany    8    4    3    1    25:11    15
4. M. Horeš    7    5    0    2    22:15    15
5. Leles    7    3    2    2    18:12    11
6. Kr. Chlmec B    7    2    2    3    10:11    8
7. Rad    7    2    1    4    7:9    7
8. Somotor    7    2    1    4    13:16    7
9. Svätuše    7    1    4    2    9:12    7
10. Streda n/B    7    2    1    4    4:12    7
11. Biel    8    0    1    7    8:46    1

II. trieda – Sever, 7. kolo: Hraň – Z. Jastrabie 4:2, Sečovce B Dargov – Michaľany C Veľaty (H sa nedostavili).

1. Dvorianky    5    4    1    0    12:2    13
2. Hraň    6    3    1    2    11:13    10
3. Z. Jastrabie    6    2    0    4    14:12    6
4. Sečovce B    5    1    2    2    5:11    5
5. Michaľany C    4    0    2    2    4:8    2

II. trieda – Juh, 5. kolo: Čierna n/T – V. Kamenec 5:0, Pribeník – M. Kamenec 2:1, Vojka – Svätá Mária 2:1.

1. Čierna n/T    5    5    0    0    27:1    15
2. Sv. Mária    5    2    1    2    9:12    7
3. Slov. N. Mesto    4    2    0    2    5:7    6
4. V. Kamenec    4    1    1    2    6:10    4
5. Pribeník    4    1    1    2    6:14    4
6. Vojka    4    1    1    2    5:13    4
7. M. Kamenec    4    1    0    3    6:7    3

Tento článok si prečítalo 1 156 ľudí