FUTBAL: Výsledkový servis ObFZ Trebišov

TREBIŠOV. Futbalové súťaže ObFZ Trebišov pokračovali ďalším kolom.

DSC_1075

I. trieda – Sever, 6. kolo:

Z. Teplica – Kuzmice 1:1, G: Malčický R. – Nináč,
Michaľany B Čerhov – Niž. Žipov 2:1, G: Džupina, Novák – Dandáš,
Trebišov B Milhostov – Roma Sečovce 0:3, G: Krišta 2, Prášil Z.,
Vojčice – Z. Hradište 1:1, G: Tokár M. – Kaprál,
Kysta – Plechotice 2:6, G: Kiš-Pety, Hrubovský J. – Rusnák M. 2, Rusnák V., Pálfi, Sokol, Kašník,
Slivník – Nový Ruskov 0:2, G: Bujňák, Potočník.

1. N. Ruskov    6    5    1    0    19:4    16
2. Z. Teplica    6    5    1    0    17:3    16
3. Plechotice    6    4    1    1    16:5    13
4. Kuzmice    6    4    1    1    15:7    13
5. Roma Sečovce    6    3    0    3    10:10    9
6. Z. Hradište    6    2    2    2    8:16    8
7. Vojčice    6    2    1    3    6:7    7
8. Michaľany B    6    2    1    3    10:12    7
9. Trebišov B    6    1    2    3    10:15    5
10. Slivník    6    1    1    4    3:11    4
11. Kysta    6    1    1    4    9:20    4
12. Niž. Žipov    6    0    0    6    3:16    0

I. trieda – Juh, 6. kolo:

Biel – Somotor 1:4, G: Szücs P. – Szücs R. 2, Czető N., Balogh Cs.,
Boťany – Kr. Chlmec B 5:1, G: Horváth A., Karnay Š., Molnár L., Jurkovský Cs. – Doboš Cs., Dako P.,
Boľ – Streda n/B 2:1, G: Bálint N. (11 m), Vencel Z. – Belas D.,
Leles – Svätuše 4:2, G: Adi, Knapík, Költö 2 – Tóth P. (11 m), Dulík,
V. Trakany – M. Horeš 1:2, G: Kočiš Z. – Kováč Z., Bacskai Z..

1. V. Trakany    5    4    0    1    21:10    12
2. Boľ    6    3    2    1    20:9    11
3. Boťany    6    3    2    1    16:9    11
4. M. Horeš    5    3    0    2    12:13    9
5. Kr. Chlmec B    6    2    2    2    10:10    8
6. Leles    5    2    1    2    16:12    7
7. Rad    5    2    1    2    6:5    7
8. Svätuše    5    1    3    1    6:7    6
9. Somotor    6    2    0    4    11:14    6
10. Streda n/B    5    2    0    3    4:8    6
11. Biel    6    0    1    5    7:32    1

II. trieda Sever, 5. kolo: Dvorianky – Sečovce B Dargov 1:0, Z. Jastrabie – Michaľany C Veľaty 3:0.

1. Dvorianky    4    3    1    0    5:2    10
2. Hraň    4    2    1    1    7:4    7
3. Sečovce B    4    1    2    1    4:4    5
4. Z. Jastrabie    4    1    0    3    5:7    3
5. Michaľany C    4    0    2    2    4:8    2

II. trieda Juh, 3. kolo: Slov. N. Mesto – M. Kamenec 2:1, Čierna n/T – Svätá Mária 6:0, Pribeník – Vojka 2:2.

1. Čierna n/T    3    3    0    0    20:0    9
2. Slov. N. Mesto    3    2    0    1    5:4    6
3. Sv. Mária    3    1    1    1    4:8    4
4. M. Kamenec    2    1    0    1    4:3    3
5. V. Kamenec    2    0    1    1    3:5    1
6. Pribeník    2    0    1    1    2:9    1
7. Vojka    3    0    1    2    3:12    1

Tento článok si prečítalo 2 023 ľudí