FUTBAL: Výsledkový servis ObFZ Trebišov

TREBIŠOV. Futbalové súťaže ObFZ Trebišov pokračovali ďalším kolom.

DSC_1075
I. trieda SEVER – 5. kolo:

Slivník – Z. Teplica 1:2, G: Imričko M. – Drotár 2
Nový Ruskov – Kysta 6:1, G: Švec 3, Potočník, Štefanko, Kočiš – Bodnár M.
Plechotice – Vojčice 2:0, G: Kašník, Sokol
Z. Hradište – Trebišov B Milhostov 2:2, G: Kaplár, Ščúr z 11 m – Černák R. 2
Roma Sečovce – Michaľany B Čerhov 3:1, G: Farbár, Prášil Z., Ridaj – Gregorčak
Niž. Žipov – Kuzmice 1:2, G: Zubko – Ninač, Pastor.

1. Z. Teplica    5    5    0    0    16:2    15
2. N. Ruskov    5    4    1    0    17:4    13
3. Kuzmice    5    4    0    1    14:6    12
4. Plechotice    5    3    1    1    10:3    10
5. Z. Hradište    5    2    1    2    7:14    7
6. Vojčice    5    2    0    3    5:6    6
7. Roma Sečovce    5    2    0    3    7:10    6
8. Trebišov B    5    1    2    2    10:12    5
9. Michaľany B    5    1    1    3    8:11    4
10. Slivník    5    1    1    3    3:9    4
11. Kysta    5    1    1    3    7:14    4
12. Niž. Žipov    5    0    0    5    2:14    0

I. trieda JUH – 5. kolo: 

V. Trakany – Biel 9:2, G: Balogh Š. 4, Nagy R. 2, Kočiš 2, Grešš – Hajdu A., Battányi
M. Horeš – Leles 3:1, G: Papp, Kiš – Berta, Tóth Z. – Puškár Z.
Svätuše – Boľ 0:0
Rad – Boťany 1:1, G: Kastély L. – Kun Z.
Kr. Chlmec B – Somotor 5:2, G: Kádár 2, Batta T., Ivan J., Szmalyák J. – Szűcs R. 2.

1. V. Trakany    4    4    0    0    20:8    12
2. Boľ    5    2    2    1    18:8    8
3. Kr. Chlmec B    5    2    2    1    9:5    8
4. Boťany    5    2    2    1    11:8    8
5. Rad    5    2    1    2    6:5    7
6. Svätuše    4    1    3    0    4:3    6
7. M. Horeš    4    2    0    2    10:12    6
8. Streda n/B    4    2    0    2    3:6    6
9. Leles    4    1    1    2    12:10    4
10. Somotor    5    1    0    4    7:13    3
11. Biel    5    0    1    4    6:28    1

II. trieda SEVER – 4. kolo: Michaľany C Veľaty – Dvorianky 1:1, Sečovce B Dargov – Hraň 1:1.

1. Hraň    4    2    1    1    7:4    7
2. Dvorianky    3    2    1    0    4:2    7
3. Sečovce B    3    1    2    0    4:3    5
4. Michaľany C    3    0    2    1    4:5    2
5. Z. Jastrabie    3    0    0    3    2:7    0

II. trieda JUH – 2. kolo: Vojka – Čierna n/T 0:7, Svätá Mária – Slov. N. Mesto 2:0, Malý Kamenec – Veľký Kamenec 3:1.

1. Čierna n/T    2    2    0    0    14:0    6
2. Sv. Mária    2    1    1    0    4:2    4
3. M. Kamenec    1    1    0    0    3:1    3
4. Slov. N. Mesto    2    1    0    1    3:3    3
5. V. Kamenec    2    0    1    1    3:5    1
6. Pribeník    1    0    0    1    0:7    0
7. Vojka    2    0    0    2    1:10    0

Starší dorast A – 1. kolo: Úpor – Cejkov 6:7, V. Horeš – Borša 0:10.
Starší dorast B – 1. kolo: Z. Hradište – Z. Jastrabie 1:0.
Starší dorast C – 2. kolo: V. Trakany – Sv. Mária 2:2, M. Horeš – Boťany 0:4.
Starší žiaci A – 1. kolo: Úpor – Cejkov 1:5, V. Horeš – Borša 2:7.
Starší žiaci B – 2. kolo: Michaľany – Plechotice 9:0, Z. Teplica – Parchovany 4:0.
Starší žiaci C – 1. kolo: Rad – Boľ 14:0, Slov. N. Mesto – Kr. Chlmec 1:5.

Tento článok si prečítalo 1 254 ľudí