FUTBAL: III. LV, 12. kolo: TREBIŠOV – ŽILINA B 2:3

Dvanáste kolo tretej ligy v skupine Východ prinieslo duel dvoch mužstiev z horných poschodí tabuľky.

DSC_0391

Slavoj sa v úvodných minútach herne trápil a keď v 35.minúte svietilo na svetelnej tabuli 0:2, diváci už očakávali výsledkový prepad. Tesne pred prestávkou však vrátil Zemplínčanov do hry Krochtov únik, keď po jeho strele padol vlastný gól Perextu. Do kabíny tak odchádzali žlto-modrí s jednogólovým mankom. Po prestávke sa po peknej akcii z 52. minúty presadil ruský legionár v drese Slavoja Mikailov a na štadióne zavládla radosť. Trebišov chcel aj tentokrát zvíťaziť a všetko vsadil na víťazstvo, čo v 82. minúte potrestal svojím druhým gólom v zápase hosťujúci Švikruha. Aj po prehre však zostávajú Trebišovčania v prvej šestke.

GÓLY: 42. vl. Perexta, 52. Mikailov – 15. J. Hrbek, 34. a 82. Švikruha. Divákov: 450. Rozhodca: Marhefka.

SLAVOJ: E. Sudimák ml. – Shekel, Olah, E. Takáč, E. Lukáč – M. Lukáč, J. Capko, Krochta, Bogdanovič – Glushkov, Mikailov.

MŠK B: P. Le Giang – Repáň, R. Lončík, Perexta, J. Lončík – Švikruha (85. Dedič), Mravec, T. Ďurica, Lupčo – Jasenovský, J. Hrbek.

V najbližšom kole sa Slavoj predstaví v Prešove proti domácim juniorom.