FUTBAL: III. LV, 11. kolo: MOLDAVA – TREBIŠOV 3:1

V Rešici, kde hrávajú svoje domáce zápasy hráči Moldavy sa v nedeľu poobede odohrával priamy súboj o prvú priečku treťoligovej tabuľky.

DSC_0347

Úspešnejší z neho vzišiel domáci celok, ktorý paradoxne mohol tesne po prestávke prehrávať, no kapitán Trebišova Capko neprekonal z penalty domáceho brankára. Hneď z protiútoku sa však už domáci radovali po góle Hanzeľa 1:0. Následne po faule Takáča zahrávali pokutový kop aj domáci. Loptu si na biely bod postavil brankár Novák, no Sudimákovu bránu prestrelil. Trest za nepremenenú výhodu prišiel už o dve minúty, keď sa od domáceho Kováča dostala lopta za Novákov chrbát 1:1. Záver náročného stretnutia Trebišovčania nezvládli, keď v posledných piatich minútach inkasovali dvakrát. Najprv sa v 85. minúte presadil Varga 2:1 a v 90. minúte si nešťastne zrazil loptu do vlastnej siete Emil Lukáč 3:1.

GÓLY: 51. Hanzeľ, 85. Varga, 90. E. Lukáč (vl.) – 76. Kováč (vl). ŽK: Kováč, Petričko, Dolutovský, Dzurik, Palencsár – Capko, E. Takáč. Pred 150 divákmi rozhodoval Molitoris.

BODVA: R. Novák – Kražel, Kováč, Petričko, Zajac (89. D. Ribár), Majný, Dolutovský (74. Palencsár), A. Ribár, Labun, Varga, Hanzeľ (59. S. Dzurik).

SLAVOJ: E. Sudimák ml. – Shekel, E. Takáč (89. Olah), Mižík, E. Lukáč – M. Lukáč, Capko, Krochta, Bogdanovič (87. R. Černák) – Glushkov, Mikailov.