FUTBAL: Gólová prestrelka pre Plechotice, V. Trakany doma víťazne

TREBIŠOV. Výsledky futbalových súťaží ObFZ Trebišov.

DSC_1075

I. trieda – Sever, 10. kolo: 

Z. Teplica – Trebišov B Milhostov 4:1, G: Mačura 2, Malčický R., Dudič – Jarabek
Vojčice – Michaľany B Čerhov 5:0, G: Tokár M. 3, Bajus, Schäffer
Kysta – Kuzmice 4:1, G: Takáč M. 2, Dušička, Lajoš – Geňo
Slivník – Niž. Žipov 2:1 nedohrané
N. Ruskov – Roma Sečovce 4:2, G: Potočník 3 (1 z 11 m), Štepanek – Krišta, Hromý E.
Plechotice – Z. Hradište 5:4, G: Sokol 3, Rusnák M. 2 – Panda, Maďar, Hilla, Veľk V.

1. Plechotice    10    8    1    1    27:11    25
2. Z. Teplica    10    7    1    2    28:11    22
3. N. Ruskov    10    7    1    2    27:11    22
4. R. Sečovce    10    5    0    5    22:17    15
5. Z. Hradište    10    4    3    3    21:23    15
6. Vojčice    10    4    2    4    19:13    14
7. Kuzmice    10    4    2    4    23:21    14
8. Michaľany B    10    3    2    5    18:26    11
9. Trebišov B    10    2    4    4    18:25    10
10. Slivník    9    2    2    5    6:13    8
11. Kysta    10    2    1    7    15:39    7
12. N. Žipov    9    1    1    7    10:24    4

I. trieda – Juh, 10. kolo: 

Boľ – Boťany 2:1, G: Glovický, Čintala – Kači D.
Leles – Somotor 3:2, G: Cziczu Š. 2, Varga Cs. – Nagy T., Szücs R.
V. Trakany – Kr. Chlmec B 4:1, G: Nagy N. 2, Kočiš Z., Togyér – Kádár
M. Horeš – Rad 2:0 nedohrané
Svätuše – Streda n/B 2:1, G: Tóth P., Baba – Székely F.

1. V. Trakany    9    7    1    1    32:13    22
2. Boľ    10    6    2    2    26:16    20
3. M. Horeš    8    6    0    2    25:16    18
4. Boťany    9    4    3    2    26:13    15
5. Leles    9    4    2    3    21:15    14
6. Svätuše    9    3    4    2    14:13    13
7. Kr. Chlmec B    9    3    2    4    12:15    11
8. Somotor    9    3    1    5    20:20    10
9. Rad    8    2    1    5    7:10    7
10. Streda n/B    9    2    1    6    6:17    7
11. Biel    9    0    1    8    8:49    1

II. trieda – Sever, 9. kolo: Dvorianky – Michaľany C Veľaty 5:0, Hraň – Sečovce B Dargov 4:1.

1. Dvorianky    7    5    2    0    21:6    17
2. Hraň    8    4    1    3    17:17    13
3. Sečovce B    7    2    2    3    9:15    8
4. Z. Jastrabie    7    2    1    4    18:16    7
5. Michaľany C    7    1    2    4    7:18    5

II. trieda – Juh, 7. kolo: Pribeník – Slov. N. Mesto 2:0, Vojka – Veľký Kamenec 2:2, Svätá Mária – Malý Kamenec 1:0 nedohrané, pokles H pod 7.

1. Čierna n/T    6    6    0    0    31:2    18
2. V. Kamenec    6    2    2    2    12:12    8
3. Sv. Mária    5    2    1    2    9:12    7
4. Pribeník    6    2    1    3    8:18    7
5. M. Kamenec    5    2    0    3    13:7    6
6. Slov. N. Mesto    6    2    0    4    6:13    6
7. Vojka    6    1    2    3    7:22    5

Tento článok si prečítalo 773 ľudí