Aj v divadelnej sále sa bude ROZHODOVAŤ

V divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Trebišove sa odohrá veľmi dôležitý zápas. A nie hocijaký. Tentokrát bude na „futbalovom trávniku“ výborné obsadenie. Očakáva sa brilantný herecký výkon v podaní členov činohry Slovenského národného divadla; Vladimíra Kobielskeho, Tomáša Maštalíra a Branislava Bystrianskeho.

Zaujímavý pohľad na svet futbalu ponúkne najnovšia komédia od maďarského autora Zoltana Egressyho, ROZHODCOVIA. Čo všetko sa odohráva v šatni futbalových rozhodcov, sa môžu dozvedieť Trebišovčania 25. novembra 2013 o 19-tej hodine.

rozhodcovi plagat

Hra je postavená na iskrivom humorne a trefných dialógoch, ktorá diváka zavedie až priamo do šatne rozhodcov, kde ide skutočne o všetko. Nie je určená len pre chlapov, ale aj pre ženské publikum. Hra troch špecifických charakterov ponúka rôzne pohľady na život a množstvo vtipných situácií. Spoločným problémom všetkých protagonistov je, ako inak, žena. Chystá sa kľúčový zápas, ktorý rozhodne o ich kariérnom postupe do FIFA. Na povrch sa však vyplavia osobné problémy so spoločným menom. Akým?…to sa dozviete na predstavení hry.

Kto z koho? Kto bude víťaz? Aj to sa vysvetlí v režisérskom spracovaní Petra Mankoveckého.

Tento článok si prečítalo 1 196 ľudí